Pāriet uz galveno saturu

Otrdien, 29.jūlijā Jaunās konservatīvās partijas padomes sēdē tika apstiprināta partijas 4000 zīmju programma 12.Saeimas vēlēšanām. Programmas izstrādes un apstiprināšanas procesā varēja piedalīties ikviens partijas biedrs un tas vistiešākajā mērā ir saskaņā ar partijas demokrātisko darbības principu.
Programmā Jaunā konservatīvā partija uzsver jau iepriekš izvirzītās darbības pamatvērtības – 18. novembra Latvijas Republika, latviski runājoša nācija, demokrātija un tiesiskums, tradicionālā ģimene, labklājības valsts, Latvijas ģeopolitiskā piederība Rietumiem un godīgums.
Partija apzinās Latvijas sociālekonomisko un ģeopolitisko situāciju un uzskata par nepieņemamu nodarboties ar populismu un dot neizpildāmus solījumus, tādēļ tās darbības programma, iekļūstot 12.Saeimā ir pragmātiska, pārdomāta un izpildāma.
Jaunās konservatīvā partija īpašu uzmanību pievērsīs cilvēkdrošības aspektiem, veicinot tiesiskās paļāvības principu ievērošanu ikvienā dzīves jomā, nodrošinot kvalitatīvas un stratēģiski pārdomātas izglītības politikas ieviešanu, sekmējot cilvēkcienīgas veselības aprūpes sistēmas izveidi un uzturēšanu, mazinot plaisu starp dažādām sabiedrības sociālajām grupām.
Programmā atsevišķa uzmanība ir pievērsta uzņēmējdarbības attīstībai mūsu valstī. Partija uzskata, ka viens no valsts ekonomiskās attīstības pamatiem ir godīga nodokļu nomaksa. Tai ir jākļūst par mūsu visu vērtību, bet to nevar izdarīt ar represīvām darbībām. Uzņēmējiem un valsts pārvaldes iestādēm ir jāatrod kopsaucējs, lai nodokļi būtu samaksāti, bet uzņēmēji nesalūztu zem to sloga un nemitīgi nebaidītos no valsts iestāžu īstenotajām represijām!
Ņemot vērā šobrīd esošo politisko situāciju, Jaunās konservatīvās partijas programmā ir paredzētas noteiktas rīcības valsts drošības jautājumos gan stiprinot zemessardzes lomu, gan rezerves spēku sistēmas izveidi, gan īpašu uzmanību pievēršot jaunatnes patriotiskajai audzināšanai, kā arī uzsākot palielināt atalgojumu drošības iestāžu darbiniekiem.
Aicinām iepazīties ar Jaunās konservatīvās partijas programmu 12.Saeimas vēlēšanām partijas mājas lapā konservativie.lv.
Jau iepriekš informējām, ka partijas padomes sēdē š.g. 28.jūnijā tika pieņemts lēmums startēt 12.Saeimas vēlēšanās, tādēļ, 29.jūlija sēdē tika apstiprināti partijas kandidātu saraksti visos piecos vēlēšanu apgabalos.

Atstāj atbildi