Pāriet uz galveno saturu

Jau ziņojām par mūsu aicinājumu 23. augustā pulcēties pie Valsts prezidenta pils, lai beidzot pilnībā likvidētu Molotova – Ribentropa pakta sekas un pieprasītu atjaunot Satversmes darbību arī de fakto.

Tautas pulcēšanās ir normāla un demokrātijās veicināma politiskās līdzdalības forma. Taču, acīmredzot, mūsu uzdotie jautājumi un prasības ir kādam neērtas un netīkamas, jo aizbildinoties ar remontdarbiem un citiem pasākumiem, mums ir tikusi atteikta tautas sapulces rīkošana gan pie Valsts prezidenta pils, gan Doma laukumā.

Kā JKP noskaidroja pašvaldībā, atteikumu pasākuma saskaņošanai Rīgas dome pamatojusi ar Valsts prezidenta kancelejas sniegto informāciju. Šajā dienā plānota kādas delegācijas vizīte, lai gan Valsts prezidenta mājas lapā šāda ziņa nav pieminēta. Tāpat Valsts prezidenta kanceleja esot norādījusi uz remontdarbiem Pils laukumā, taču tur sastaptie darbu veicēji mums pastāstīja, ka šodien vai rīt darbi tikšot pabeigti.

Nebija iespējams saņemt saskaņojumu arī tautas sapulces rīkošanai Doma laukumā, jo šī pati mistiskā delegācija ēdīšot kādā Doma laukuma restorānā.

Grūtās cīņās tomēr ir izdevies saskaņot pasākumu vienīgajā Rīgas centrā pieejamajā laukumā – Rātslaukumā. Cerams, noslēpumainā delegācija nedosies arī vizītē uz Rīgas domi vai kādu Rātslaukuma suvenīru veikalu. Tāpēc, par spīti pretim stāvēšanai no dažāda līmeņa varas struktūrām, aicinām ikvienu, kas vēlas atgūt savas dabiskās pilsoņa tiesības un vairs neļaut oligarhiem un citiem kakla kungiem mums kā dzimtcilvēkiem noteikt savu iespēju robežas, pulcēties mītiņā pie Rīgas domes šī gada 23. augustā plkst. 19.00. Mēs iestāsimies par principu “Dzīvību Satversmei – pašcieņu tautai!”. Aicinām ikvienu ņemt līdzi Satversmes eksemplāru, lai citiem atgādinātu, ka valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.

Nav komentāru

Atstāj atbildi