Pāriet uz galveno saturu

Laikraksta “Talsu balss” izdevējs izmaksās kompensāciju Jaunās konservatīvās partijas valdes priekšsēdētāja vietniecei un Talsu nodaļas vadītājai Ingai Gluzdai par viņu apmelojošu ziņu publicēšanu un izplatīšanu.

JKP Talsu nodaļas vadītāja bija vērsusies Talsu rajona tiesā ar civilprasību pret laikraksta “Talsu Balss” izdevēju “SIA Lietišķie multimēdiji” un tā redaktoru Arvīdu Deģi par reputāciju graujošu un godu un cieņu aizskarošu ziņu atsaukšanu un morālā kaitējuma kompensācijas piedziņu.

Tiesas procesa izskatīšanas gaitā A. Deģis atzina, ka laikrakstā priekšvēlēšanu kampaņas laikā tika publicēta nepatiesa un I. Gluzdu apmelojoša ziņa. Laikraksts šo ziņu atsauca. Savukārt, šī gada 31.oktobrī tika panākts izlīgums starp iesaistītajām pusēm, kā rezultātā Talsu novada domes deputāte pieņem 2017. gada 8. maijā publicēto informācijas atsaukumu izdevumā “Talsu balss”. Savukārt gan Arvīds Deģis, gan SIA “Lietišķie multimēdiji” apņemas izmaksāt deputātei kompensāciju 500 eiro apmērā katrs par viņas reputāciju graujošu, godu un cieņu aizskarošas informācijas izplatīšanu.

Inga Gluzda ir Talsu novada domes deputāte, ekonomiste, Jaunās konservatīvās partijas valdes priekšsēdētāja vietniece, JKP Talsu nodaļas vadītāja un SIA “Studio Intelligence” valdes locekle.

Atstāj atbildi