Pāriet uz galveno saturu

Pēdējo dienu laikā Latvija piedzīvo graujošu starptautiskās reputācijas kritumu dēļ iespējami koruptīvas finanšu sektora pārvaldības: Finanšu ministrs Latvijā ir atbildīgs par finanšu sektora politiku valstī, un kopā ar premjeru vada Finanšu sektora attīstības padomi, kura apvieno visus finanšu nozares lēmumpieņēmējus.

Finanšu ministre nav spējusi novērst ASV Finanšu ministrijas lēmumu, kas ir iznīcinošs Latvijas finanšu sektora reputācijai un pazemojošs Latvijas valdībai. Latvijas Banku un Finanšu kapitāla un tirgus komisiju joprojām vada cilvēki ar neviennozīmīgu reputāciju.

Uzskatām arī, ka finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas un premjera Māra Kučinska nodokļu reforma ir brāķis, jo tā nesniedz cerēto atbalstu mazo algu saņēmējiem; ir radīta galēji sarežģīta nodokļu administrēšana; kā arī atsevišķu nodokļu celšana ir radījusi inflācijas efektu, kas “apēd” cilvēku ienākumus. Ņemot vērā augstāk minēto, Jaunā konservatīvā partija prasa finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas demisiju.

Nav komentāru

  • Atvars saka:

    Pagāja 9 gadi koš “Nasig spešal “ – un? Neviens neparko neatbild! Pa spraugai vēl Krājbanka nogāja pa burbuli un viss ir labi. Skarbi…

  • Janis saka:

     Latvija dzivoTikai partijas,valdiba,valsts ieredni un blezi ! Atdodiet pensionariem,invalidiem,bareniem,daudzbernu gimenem ,studentiem to ,kas viniem pienakas ,kas viniem tika atnemts ! Laujiet Viniem izdzivot ! ! Sabalansejiet , samaziniet ,nenormali uzkruvetus nodoklus ! Apstajieties , beidziet celt , samaziniet “nenormalas” algas valsts vaditajiem,valdibai , valsts ieredniem ! Jabut analfabetam ,lai , “bez saprasanas” (bez pamata) ,celtu videjas algas limeni  ! Ka rezultata , videjie ,mazie, individualie uznemeji vairs nevar savilkt galus kopa – izput ! Samaziniet nodoklus ,tas raditu apstaklus , uznemeju darbibas ,attistibai ! Mums neiznicinas arejs ienaidniekiem , mus iznicinas musu pasu valdiba ! ! Neizniciniet Latviju , ejiet projam , neizbegsiet, naksies atbild Kunga prieksa !

Atstāj atbildi