Pāriet uz galveno saturu

No šā gada 2. līdz 7.maijam JKP ministru prezidenta amata kandidāts Jānis Bordāns apmeklē ASV, lai tiktos ar ASV Kongresa pārstāvjiem, konservatīvo vērtību pārstāvošām nevalstiskajām organizācijām un Amerikas latviešiem.

“Mūsu vizīte ASV notiek pateicoties ciešajām attiecībām ar Republikāņu partijai, kas šobrīd ir ASV valdošā partija un lielākā konservatīvo vērtību partija pasaulē, pietuvinātajām konservatīvā virziena organizācijām. ASV ir mums ļoti nozīmīgs partneris gan aizsardzības, gan ekonomiskās sadarbības jautājumos. Tikšanās plānotas gan ar ASV institūciju pārstāvjiem, gan Amerikas latviešiem, lai stiprinātu un veicinātu sadarbību ar ASV Latvijai svarīgos jautājumos, piemēram, finanšu sektora stiprināšanā un Krievijas ietekmes mazināšanā.”

Vizītē piedalās arī JKP ekonomikas ministra kandidāts Gatis Eglītis un vizītes laikā plānotas tikšanās ar ASV Kongresa un valdības pārstāvjiem, ieskaitot, Kongresa Terorisma un Nelegālās naudas apkarošanas apakškomiteju, konservatīvā virziena domnīcām (Heritage Foundation, The German Marshall Fund, Americans for Tax Reform) un konservatīvās kustības Līderības Institūtu (Leadership Institute).

J.Bordāns apmeklēs arī Amerikas Latviešu Apvienības kongresu Vašingtonā un tiksies ar Hārvardas profesoru Bertramu Zariņu, izcilo sporta ārstu un ortopēdu.

Atstāj atbildi