Pāriet uz galveno saturu

Jaunā konservatīvā partija (JKP) izsūtījusi aicinājumu 13.Saeimā ievēlētajiem 5 partiju deputātiem tieši un nepastarpināti tikties, lai apmainītos ar domām par jaunās valdības veidošanas procesu.

JKP valdes priekšsēdētājs Jānis Bordāns: “Pēdējo dienu laikā publiskajā telpā tiek apzināti izplatīta nepatiesa informācija par valdības veidošanas gaitu, JKP piedāvājumu un mūsu patiesajiem nolūkiem attiecībā uz jaunās valdības veidošanu. Vēlamies mainīt līdzšinējo Latvijas politisko kultūru un aicināt uz atklātu un tiešu diskusiju visus Saeimā ievēlētos deputātus no piecām Saeimā ievēlētajām partijām, kuras mēs redzam nākamās koalīcijas kodolā.”

“Mēs izsakām šo aicinājumu, lai kliedētu bažas par savstarpējo neuzticēšanos sarunu procesā un iepazītos ar saviem sadarbības partneriem parlamentā.  Esam optimistiski noskaņoti par kopīgu darbu dažādu Latvijai aktuālu problēmu risināšanai un ticam, ka šī tikšanās palīdzēs ātrāk nonākt pie pozitīva rezultāta,” uzsver J. Bordāns.

”Latvijas sabiedrība ir devusi skaidru mandātu pārmaiņām, parlamentā ievēlot 65 līdz šim Saeimā nestrādājušus deputātus. Tieši deputātiem būtu jālemj par labāko koalīcijas modeli un par primārajiem darbiem jaunajā valdībā. Esam gatavi ikvienam atklāti stāstīt par savu piedāvājumu un uzklausīt idejas no visiem ievēlētajiem partneriem,” norāda JKP valdes priekšsēdētājs.

Kā pirmie uz tikšanos 25.oktobrī plkst. 12:00 aicināti no partijas KPV LV Saeimā ievēlētie deputāti. 25.oktorbī plkst. 15:00 aicināti no Attīstībai/Par ievēlētie pārstāvji. Savukārt 26. oktobrī plkst. 12:00 no Nacionālās apvienības un plkst. 15:00 no Jaunās Vienotības ievēlētie deputāti. Par neitrālu tikšanās vietu iesaistītās puses aicinātas vienoties iepriekš.

Atstāj atbildi