Pāriet uz galveno saturu

Jaunā konservatīvā partija publiskojusi savu piedāvājumu 13. Saeimas Ministru Kabineta darbam. Šis plāns ir ticis iesniegts izvērtēšanai Valsts prezidentam tikšanās laikā 19.oktobrī.

Jauno konservatīvo valdes priekšsēdētājs Jānis Bordāns: “Šis ir mūsu piedāvājums, kas varētu kalpot par pamatu topošās valdības deklarācijai. Dokuments ir balstīts uz mūsu priekšvēlēšanu programmu, tomēr tajā ir iekļautas vairākas svarīgas prioritātes, ko esam saklausījuši no potenciālajiem partneriem divpusējo tikšanos laikā. Jau tālākajā valdības veidošanas procesā esam gatavi to papildināt un uzlabot.”

Darbu plāns ir sadalīts 11 lielos blokos: 1) Nelokāms eiroatlantiskais kurss , 2)  Bezkompromisu tiesiskums un likuma vara 3) Efektīva valsts pārvalde, 4) Stipri reģioni un moderna lauksaimniecība, 5) Uzņēmējdarbībai draudzīga vide, 6) Cilvēks – galvenā vērtība, 7) Veselība – būsim sveiki, veseli, 8) Rīcības plāns 3×500, 9) OIK mazināšana un energoefektivitāte, 10) Ostas, dzelzceļš, autoceļi, lidostas un 11) Latviešu valoda un diaspora.

[pdf-embedder url=”https://konservativie.lv/wp-content/uploads/2018/11/20181102-Deklaracija.pdf” title=”20181102 Deklaracija”]

Nav komentāru

Atstāj atbildi