Pāriet uz galveno saturu

Piedāvājam iepazīties ar potenciālajām valdības kolaīcijas partijām nosūtīto J. Bordāna valdības deklarācijas projektu. Tajā ņemtas vērā potenciālo partneru vēlmes. Tagad mēs sagaidām, ka jau pirmdien – 12. novembrī pārējās partijas uz tikšanos ierādīsies ar konstruktīviem priekšlikumiem deklarācijas projekta uzlabošanai.

J. Bordāna vadītā Ministru kabineta darba plāns tika atjaunināts 14. 11. 2018., iekļaujot komentārus, kas saņemti no citām partijām, kā arī pievienojot 14. lappusi, kas runā par izdevumu un ieņēmumu pozīcijām.

[pdf-embedder url=”https://konservativie.lv/wp-content/uploads/2018/11/Deklaracijas-projekts-20181114.pdf”]

Nav komentāru

 • Nellija saka:

  Tā jau gaidīju, ka attīstībai “par” ir tie paši nelieši kā vienotība zzs unnacionāļi. TAD JAU LABĀK SASKAŅA.

 • Mareks saka:

  4maija režīms gatavo izcilu dāvanu Latvijas simtgadē.. Ceļš uz ārkārtas vēlēšanām bija jau paredzams,taču droši vien stieps gumiju, lai tautas neapmierinātība ar vecās varas diktatūru nepāraugtu masveida sabiedrības protestos.. Un īpaši viņi baidās, ja tauta izietu ielās 18.nov. nevis lai piedalītos izšķērdīgo treknuļu svinībās it kā par godu valsts jubilejai, bet gan sāktu radikāli protestēt.. Viss ir iespējams, taču kārtējo reizi politmafija jebkuru tautas iniciatīvu patriekt politiskos neliešus, dēvēs par kremļa uzbrukumiem.. Var redzēt, ka noziedzīgie valsts politimafiozie grupējumi ir apvienojušies, lai nepieļautu korupcijas sistēmas sadragāšanu valstī un sen gaidītās reformas sabiedrības vairākuma interesēs. Lai Bordāns zina, ka viņa atbalstītāju pulks krietni pieaugs, turklāt, ja būs ārkārtas vēlēšanas un cimdarēni nepildīs vecās varas pasūtījumu, Jūs uzvarēsiet..

 • Kristina saka:

  simulanti kuri imitē darbošanos.
  Viņu nostāja norāda izbraukuśajiem latviešiem,kas viņus sagaida kad atgriezīsies.
  Veģetēšana 4 gadu garumā.

 • Lauma saka:

  Pilnīgi piekrītu iepriekšējās komentētājas viedoklim, tad patiešām labāk, ka būtu gājuši kopā ar “Saskaņu”‘ un Gobzema partiju, jo tajās partijās ir arī patiesi godīgi cilvēki.
  Nekad vairs neatbalstu : zzs, “attīstībai par” , nacionāļus”, kas kurina tikai uz naidu un vedina uz to, lai arī es krāpjos. Krāpšanos es personīgi uzskatu kā citu apzagšanu.
  Esiet drošs par sevi un ar savu pārliecību Jūs , mūsu Latvijas iedzīvotājus (visu tautību) izvedīsiet no verdzības . TIK ĻOTI, man savā dzīvē gribas piedzīvot kaut ko godīgu , ka vārdos to grūti pat izteikt (savos 70 gados varu teikt, ka to vēl nekad neesmu piedzīvojusi).Ja dzirdat kāda žurnālista sevis un partijas noniecinošu un nepatiesu jautājumu, pajautājiet viņam , kas par to viņam samaksā? Nekaunībai jāatdod atpakaļ ar to pašu (diplomātiski). Sakāmvārds”Ko sēsi to pļausi”.

Atstāj atbildi