Pāriet uz galveno saturu

Sekojot teritoriālās reformas realitātēm, Carnikavas, Ādažu, Saulkrastu un Sējas novadu Jaunās konservatīvās partijas (JKP) biedri 2019.gada 13. decembrī, Carnikavas tautas nama zālē pulcējās, lai nodibinātu jaunveidojamā novada partijas nodaļu. 

Par novada prioritātēm JKP Ādažu novada nodaļa izvirzīja tiesiskuma atjaunošanu arī pašvaldības līmenī, izveidojot efektīvu un godīgu pārvaldes modeli, nodrošinot caurspīdīgus iepirkumus un ikdienas komunikācijas saikni starp iedzīvotājiem un pašvaldību.

Attiecībā uz novada attīstību nodaļa strādās, lai veicinātu izglītības kvalitāti un pieejamību, sākot no bērnudārziem un beidzot ar konkurētspējīgām vidusskolām. Iedzīvotāju mobilitāti plānots uzlabot ar “park&ride” stacijām Baltezera dzelzceļa stacijā, Saulkrastu un Carnikavas novados. Vietējā infrastruktūrā priekšroka tiks dota apgaismotām un drošām ielām gājējiem un velobraucējiem.

JKP partijas ietvaros Ādažu nodaļa virzīs savus kandidātus nākamajās pašvaldību vēlēšanās 2021. gadā.

Par JKP Ādažu nodaļas vadītāju tika apstiprināts Imants Krastiņš, profesionāls biznesa konsultants un Carnikavas novada domes deputāts jau trešo sasaukumu pēc kārtas. Papildus izglītībai ekonomikā, uzņēmējdarbības un organizāciju vadīšanā, Imants ir ieguvis profesionālās pilnveides izglītību programmā “Pašvaldības darba vadība un administrēšana”.

Dibināšanas sapulcē piedalījās JKP priekšsēdētājs, tieslietu ministrs Jānis Bordāns un Saeimas Jauno konservatīvo frakcijas deputāts Normunds Žunna.

Atstāj atbildi