Pāriet uz galveno saturu

Neatkarīgi no tā, kur tiks realizēts Nacionālā koncertzāles projekts, JKP  iestāsies pret jebkādiem darījumiem, kas varētu būt saistīti ar Andra Šķēles ģimenes uzņēmumiem.

Jau pagājušā gada novembrī JKP uzstāja, lai no tālākas apspriešanas tiek izslēgts superdārgais AB dambja projekts. Neskatoties uz to, ka decembrī Koncertzāles attīstības komiteja vienojās par  tās būvniecību uz privātas zemes, JKP pie nekādiem apstākļiem neatbalstītu Šķēlem vai viņa  ģimenei piederošu firmu projektu virzīšanu.

JKP Saeimas frakcijas deputāts un Koncertzāles attīstības komitejas loceklis Gatis Eglītis uzsver, ka koncertzāles būvniecības iespējamie modeļi vēl var mainīties pēc Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām aprīlī. “Ļoti iespējams, pēc jaunās Rīgas domes ievēlēšanas tiks rasts risinājums būvēt koncertzāli uz pašvaldības zemes,” uzskata G.Eglītis.

Tāpat JKP uzskata, ka globālajā Magņitska sankciju sarakstā, būtu jāiekļauj arī citu Latvijas oligarhu vārdi, kuri izmanto savu ietekmi, lai aizstāvētu savas intereses.