Pāriet uz galveno saturu

Pēc nesen notikušās Latgales attīstības sapulces, lēmumu par pievienošanos Jaunajai konservatīvajai partijai  pieņēmis Rēzeknes novada domes deputāts, sabiedriskais darbinieks un latgaliešu kultūras projektu vadītājs Guntis Rasims.

Jaunās konservatīvās partijas līderu tikšanās ar iedzīvotājiem notika 29. februārī Rēzeknē. Partiju pārstāvošie Saeimas deputāti un ministri sanākušajiem domubiedriem un citiem interesentiem prezentēja idejas un potenciālās aktivitātes Latgales reģiona attīstības veicināšanai.

G.Rasimu pievienoties Jauno konservatīvo komandai motivējusi tās nostāja un konstruktīvie rīcības plāni Latvijas reģionu attīstības jautājumā. Viņš norāda: “Pirmkārt, Jaunā konservatīvā partija aizvien vairāk pierāda, ka tai ir skaidra ideoloģija un svešas tādas vecās politiskās sistēmas slimības kā korupcija un prettiesiskums. Šis politiskais spēks sevī apvieno gan pragmatiski apņēmīgu iešanu valsts attīstības virzienā, gan arī iestājas par nācijai nozīmīgu vērtību saglabāšanu. Otra lieta, kas mani pārliecināja bija partijas politika Administratīvi teritoriālās reformas sakarā, jo nepieciešama vienmērīgāka valsts attīstība.

Savdabīgs indikators ir tas, ka pret šīs partijas redzamākajiem pārstāvjiem no apšaubāmas kvalitātes mediju sižetiem regulāri tiek mēģināts vērpt intrigas. Tas nozīmē, ka Jaunā konservatīvā partija rok pareizās vietās.  Dabiski, ka atsevišķiem grupējumiem, kas jau ilgāku laiku parazītiski barojušies no nodokļu maksātāju naudas, tas var nepatikt! Protams, jānovēl, lai  sabiedrība arī turpmāk ir pietiekami gudra un vienmēr kritiski izvērtē jebkuru saņemto informāciju.”

Jaunās konservatīvās partijas valdes priekšsēdētāja vietnieks Krišjānis Feldmans skaidro: “Šobrīd veidojam jaunas un stiprinām jau esošās teritoriālās nodaļas. Reģionos ir vērojama tendence, ka vēlmi pievienoties Jaunajiem konservatīvajiem izrāda bijušie citu partiju biedri, kuri vīlušies savu iepriekšējo partiju politikā, savukārt Jauno konservatīvo paustajās atklātības un godīguma vērtībās saskata iespēju uzlabot sabiedrības dzīvi un politisko situāciju valstī kopumā.”