Pāriet uz galveno saturu

Šodien, 14.jūlijā, Jaunie konservatīvie iesniedza deputātu kandidātu sarakstu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām. Saraksta līdere ir 13. Saeimas deputāte Linda Ozola, kuras prioritātes būs tiesiskuma atjaunošana un ģimenēm draudzīgas vides veidošana Latvijas galvaspilsētā.

“Esmu lepna, ka mums izdevies sapulcināt tik spēcīgu kandidātu komandu šīm vēlēšanām un kandidātu vidū ir cilvēki, kuri daudz darījuši, lai Rīgā beidzot mainītos vara un galvaspilsēta pieredzētu paaudžu nomaiņu politikā. Mums ir skaidrs plāns ģimenēm un godīgas pārvaldes ieviešanai,” uzsver saraksta līdere L. Ozola.

Sarakstā startēs bijušais Jauno konservatīvo Rīgas domes frakcijas vadītājs, jurists Jānis Ozols, senioru tiesību aktīviste, Latvijas Pensionāru federācijas valdes locekle Marija Balcere, jurists un drošības speciālists Valters Bergs, Latvijas Lauksaimniecības universitātes docente, ekonomikas doktore Linda Medne un Jauno konservatīvo kanclere Santa Suhaka. Tāpat uz Rīgas domi kandidēs pašreizējā 13. Saeimas deputāte, rakstniece Eva Mārtuža, Nacionālās rakstniecības atbalsta fonda valdes locekle, dzejniece Liāna Bokša (Langa) un Latvijas Nacionālā arhīva direktora vietnieks Gatis Karlsons. Jauno konservatīvo sarakstā uz Rīgas domi startēs arī bijušais parlamentārietis un kultūras darbinieks Dāvis Stalts un par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu balsojušais Latvijas Augstākās Padomes deputāts, Triju zvaigžņu ordeņa kavalieris Rolands Repša.

Tā kā viena no svarīgākajām Jauno konservatīvo prioritātēm ir tiesiskuma atjaunošana un korupcijas novēršana, sarakstā startēs vairāki bijušie Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbinieki – Ilgvars Brakovskis, Ilze Draveniece un Jānis Circens.

Sarakstā ir vairāki spēcīgi ekonomisti: Jānis Svemps, Ilga Cabule, Ilze Pirktiņa un Kārlis Kavass. Deputātu kandidātu sarakstu noslēdz bijušais Latvijas bobsleja izlases stūmējs, Eiropas čempions Mārcis Rullis, kā arī Jānis Skutelis.

Ar konservatīvo 4000 zīmju programmu pārskatāmā veidā iespējams iepazīties interneta lapā konservativie.lv/gimenem.