Pāriet uz galveno saturu

Jaunie konservatīvie iesnieguši deputātu kandidātu sarakstu Ventspils pilsētā un saraksta līderis būs Jauno konservatīvo Ventspils nodaļas vadītājs, visā Kurzemē pazīstamais Lemberga oponents kopš 1988.gada – Bruno Jurševics. Sarakstā ar otro numuru startēs psiholoģijas lektore Daiga Laterere, bet kā trešais – uzņēmējs, “Windau Wines” valdes loceklis Dainis Plūme.

Jaunās konservatīvās partijas valdes priekšsēdētājs Jānis Bordāns: “Beidzot ikvienam Ventspils iedzīvotājam būs iespēja bez iebiedēšanas un draudiem iet un brīvi izteikt savu viedokli par labāku pilsētu sev un saviem bērniem. Lai arī pēdējos gados Ventspils ir zaudējusi daudzus iedzīvotājus, kuri devušies projām uz Rīgu vai ārzemēm, esmu pārliecināts, ka Ventspils ir pilsēta ar spožu nākotni, un labākās dienas Ventspilij un ventspilniekiem ir priekšā!”

Mūsu prioritāte Ventspilī būs iedzīvotāju labklājība un pilsētas attīstība. Svarīgi, ka tiks organizēta profesionāla, visaptveroša pārvalde, nodrošinot neatkarīgu finanšu un resursu auditu pilsētas pašvaldībā, tās uzņēmumos, iestādēs un kapitālsabiedrībās. Tiks atbalstīta uzņēmējdarbība un īpašas rūpes veltītas sociālai aizsardzībai. Mūsu moto Ventspilī – pret korupciju, ietekmēšanu, iebiedēšanu un vienpersoniskiem lēmumiem.

Ekonomikas jomā tiks nodrošināts atbalsts modernām inovācijām, piesaistot ārvalstu investorus un Eiropas Savienības fondu līdzekļus. Notiks birokrātisko procesu samazināšana būvniecības ieceru realizācijai Ventspils pilsētā, īpašs atbalsts mazajam biznesam – vietējiem pakalpojumu sniedzējiem un ražotājiem, piemērojot atlaides tirdzniecības atļaujām, pakalpojumu un tirdzniecības vietu telpu nomai, tiks veicināta ārzemēs strādājošo un studējošo ventspilnieku atgriešanās pastāvīgai dzīvei un darbam pilsētā.

Jaunie konservatīvie redz pilsētas attīstību ciešā sadarbībā ar Ventspils ostu  un mērķis ir atgūt Ventspils ostas statusu – Baltijas lielākā osta, kas zaudēta pateicoties līdzšinējai pašvaldībai.

Piedāvājums Ventspilij, kas sasaucas ar Jauno konservatīvo politiku nacionālajā līmenī – paplašināsim iedzīvotāju grupas, kurām piešķiramas NĪN atlaides, Ventspils būs pilsēta bez azartspēlēm. Sadarbojoties ar Kurzemes reģionālajām slimnīcām, izveidosim sistēmu ātrai un kvalitatīvai medicīnisko pakalpojumu saņemšanai. Tāpat piesaistīsim jaunos pedagogus, nodrošinot viņus ar dzīvojamo platību.

Vēl Jauno konservatīvo sarakstā kandidēs basketbola tiesnesis Elvis Binders-Čoders, sabiedriskās organizācijas “Dzīvības koks” mentore Elena Blumberga, kā arī Raivis Jostiņš, Ainars Gūtmanis, Dana Stefaņuka, Anželika Jurševica un Egils Kraulers. Vidējais kandidātu vecums būs 51,3 gadi, jaunākajam deputātu amata kandidātam ir 27 gadi, bet vecākajam – 63 gadi.