Pāriet uz galveno saturu

Jaunie konservatīvie noslēguši sarakstu iesniegšanu šā gada pašvaldību vēlēšanām. Jaunie konservatīvie piedalīsies vēlēšanās 35 novados. 31 novadā Jaunie konservatīvie startēs atsevišķi, bet 4 novados startēs vienotā komandā ar citiem politiskajiem spēkiem. Pavisam Jaunie konservatīvie uz pašvaldību vēlēšanām izvirzījuši gandrīz 500 deputātu kandidātu.

“Esam sagatavojuši spēcīgāko pārmaiņu komandu pašvaldībām visā Latvijā. Mēs īstenosim godīgu, profesionālu un pārdomātu politiku Latvijas novados, skaidri zinot, ka Latvijas sirds ir tieši Latvijas novados. Skaidri zinu, ka ļaudis Latvijas novados ir pelnījuši dzīvot tikpat labi kā dzīvo reģionu iedzīvotāji Vācijā, Dānijā, vai citviet Rietumeiropā”, uzsver Jauno konservatīvo valdes priekšsēdētāja vietnieks Krišjānis Feldmans. “Mēs uzskatām, ka cilvēkiem nav jābrauc projām no savām tēva mājām uz Rīgu, vai pat uz ārzemēm. Latvijas reģioniem ir milzīgs neizmantots attīstības potenciāls un mēs esam apņēmušies to atraisīt”.

Krišjānis Feldmans: “Četri gadi ir labs atskaites punkts mūsu konservatīvo kustībai, jo šo gadu laikā tieši Jaunie konservatīvie kļuvuši par nozīmīgāko un straujāk augošo politisko spēku Latvijā. Mūsu biedru skaits ir pārsniedzis 1330 cilvēku. Ja pirms četriem gadiem Jaunie konservatīvie piedalījās vēlēšanās astoņās Latvijas pilsētās un novados, tad pašlaik esam iesnieguši sarakstu 35 novados – 31 novadā, kur startēsim atsevišķi, kandidēs 488 kandidāti, savukārt, vēl 4 novados, kur ir kopsaraksti, startēs vēl 58 kandidāti, tātad, kopumā mūsu partijas nosaukumu nesīs 546 kandidāti. Jau esam pārstāvēti Latvijas Saeimā, valdībā un Rīgas domē. Darām!”