Pāriet uz galveno saturu

Pirmkārt – liels paldies ikvienam, kurš piedalījās vēlēšanās, gāja un izdarīja izvēli Latvijas nākotnei. Ir jāatzīst, ka mums vajadzēja pāris dienas, lai pieņemtu šo sakāvi un sagrupētos. Latvijas sabiedrība ir izdarījusi izvēli šajās 14. Saeimas vēlēšanās, un mēs to cienām, jo tā strādā demokrātija.

Otrkārt – apsveicam jau esošos kolēģus parlamentā, kā arī visus mūsu atbalstīto vērtību domubiedrus ar jauna dzīves posma sākšanos. Novēlam atbildību, izturību un spēku būt kopā visus četrus gadus, kā tas izdevās mums.

Atzīstot sakāvi, svarīgākais ir analizēt kļūdas un saprast, kā būt tālāk. Konservatīvie turpinās aktīvu darbu pašvaldībās. Kā partijai mums ir jāpieņem, ka šis jaunais posms būs arī mūsu attiecību pārbaudījums. Jo ir viegli būt ar uzvarētāju, bet īsti draugi turpina attiecības arī nebaltā dienā.

Konservatīvie turpmāk strādās, paliekot aktīvā opozīcijā ārpus Saeimas. Novēlam 14. Saeimai un valdībai turpināt mūsu iestrādnes korupcijas apkarošanā, izglītības un tautsaimniecības jomā, kultūras latviskā mantojuma un valsts drošības stiprināšanā.

Ar cieņu,
Jānis Bordāns