Pāriet uz galveno saturu

Iepriekšējai valdībai aizejot, Konservatīvo vadītajai Tieslietu ministrijai ir izdevies pabeigt vēl vienu darbu pilnvērtīgai tieslietu sistēmas funkcionēšanai.

Otrdien, 22.novembrī, SIA “Tiesu namu aģentūra” un iepirkuma uzvarētājs SIA “Citrus Solutions” parakstīja līgumu par jauna cietuma kompleksa Liepājā projektēšanu, autoruzraudzību un būvdarbiem. Pamatojoties uz iepirkuma komisijas lēmumu noslēgts līgums par kopējo summu 125 874 569,87 EUR, neskaitot PVN. Jaunā cietuma būvniecību paredzēts pabeigt 34 mēnešu laikā.

Jānis Bordāns, Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs: “Kā tieslietu ministram un Latvijas pilsonim man šis ir nozīmīgs brīdis. Bija nepieciešami 32 gadi kopš mūsu valsts neatkarības atjaunošanas, lai mēs beidzot spertu pirmo lielo soli cietumu infrastruktūras sakārtošanā, kas ir svarīgs priekšnoteikums gan sabiedrības drošības risku, gan atkārtotu noziegumu izdarīšanas samazināšanai. Šis projekts tika uzsākts, kad pirmo reizi vadīju Tieslietu ministriju, un man ir gandarījums, ka tagad tiek parakstīts līgums kā apliecinājums neatlaidīgam un kvalitatīvam darbam, kas ir paveikts līdz šim. Par to pateicos visai projekta komandai, kas šo procesu ir kvalitatīvi nodrošinājusi, un vēlu veiksmi būvniekam, lai izdodas visu paveikt godam!”

Plašāka informācija par jaunā cietuma būvniecību ir atrodama šeit: https://www.tm.gov.lv/lv/jaunums/parakstits-ligums-par-jauna-cietuma-kompleksa-buvniecibu