Pāriet uz galveno saturu

Otrdien, 9. janvārī JKP Jaunās konservatīvās partijas līderi Gatis Eglītis un Tālis Linkaits, turpinot reģionālo vizīšu sēriju, apmeklēs Dobeli. Iepriekš bijušie ministri viesojās Limbažos un Valmierā.

Vizītes laikā plānotas tikšanās ar reģionālajiem līderiem un vairāku organizāciju
pārstāvjiem. Starp tiem ir Dobeles novada domes priekšsēdētājs I.Gorskis, Dobeles reģiona bērnu invalīdu biedrības “Laimiņa” pārstāvji, kā arī “Dobeles Dzirnavnieks” valdes priekšsēdētājs K.Amsils. Tāpat ir plānotas tikšanās ar Dobeles pensionāru biedrību. Šīs vizītes laikā notiks arī Dobeles JKP nodaļas sanāksme, kurā tiks apstiprināts jaunais nodaļas vadītājs Māris Freimanis, cienījams lauksaimnieks no Dobeles novada.

Vizītes noslēgumā, Dobeles bibliotēkā plkst. 15.00 bijušo ministru vadībā tiks
apspriesti aktuāli jautājumi, kas skar ne tikai Dobeles, bet visu Latviju. Diskusijas tēmas ietvers nepietiekamo pensiju indeksāciju 2023. gadā, dzīves dārdzību, Dobeles novada satiksmes infrastruktūras uzlabojumus, kā arī gaidāmās pārmaiņas Latvijas pārstāvniecībā Eiropas Parlamentā.

Bijušie ministri T.Linkaits un G.Eglītis apņemas turpināt aktīvu iesaistīšanos reģionālu jautājumu risināšanā, nodrošinot, ka katra Latvijas daļa tiek uzklausīta un tās vajadzības – adekvāti pārstāvētas.

Foto: Paula Čurkste/ LETA