Pāriet uz galveno saturu

JKP līderi EP vēlēšanās būs T.Linkaits, L.Langa, G.Eglītis, E.Zālīte-Grosa, A.Vītols un G.Rasims

JKP valde ir apstiprinājusi pirmo 6 saraksta līderus Eiropas Parlamenta vēlēšanām.
T.Linkaitam, L.Langai un G.Eglītim sarakstā pievienosies “Latvijas lepnuma” balvas ieguvēja, dziedātāja un “Onkoalianses” aktīviste Evita Zālīte-Grosa. Sarakstā kandidēs arī Ķekavas novada vicemērs un jurists ar ilggadēju darba pieredzi Eiropas Parlamentā Briselē Andris Vītols, kā arī viens no vadošajiem bijušā Rēzeknes pilsētas mēra A.Bartaševica pretstāvētājiem, Rēzeknes novada domes deputāts un populārās grupas “Bez PVN” aizsācējs Guntis Rasims. Sarakstā kandidēs arī TV šovu un sociālo tīklu zvaigzne Margarita Kolosova no Latgales.

JKP iestājas par “paaudžu maiņu” Latvijas pārstāvībā Eiropas Parlamentā. “Deputāts uz mūžu” nav labākajās Latvijas interesēs: deputāti no Latvijas, kas Eiropas Parlamentā bijuši turpat 20 gadus, pieļāvuši milzīga birokrātijas aparāta izveidošanos Latvijā (regulas, direktīvas), “zaļā kursa” nejēdzības ar negatīvu ietekmi uz mūsu ekonomiku, obligātās trešo valstu imigrantu kvotas Latvijai.

R.Zīles plašās enerģētikas zināšanas nav pasargājušas Latviju no ilggadējas atkarības no Krievijas gāzes un augstākajām elektrības cenām uzņēmumiem Ziemeļvalstu reģionā. Nav arī izcīnīts ilgtermiņa finansējums RailBaltica būvei Latvijas teritorijā, kas apdraud Latvijas budžetu un valsts parādu. S.Kalniete, savukārt, nav pienācīgi cīnījusies par latviešu valodas pozīcijām Latvijas sabiedriskajā telpā un komunisma tiesas izveidi Eiropas mērogā.”

Foto: Ieva Leiniša/ LETA