Pāriet uz galveno saturu

Šodien, 17.maijā, JKP Jaunā konservatīvā partija (JKP) svin savu 10 gadu darbības jubileju. 2014. gada 17. maijā 221 Latvijas pilsonis pulcējās Rīgas latviešu biedrības namā, lai dibinātu Jauno konservatīvo partiju Jāņa Bordāna vadībā.

 

10 gadi politikā ir bijuši raibi, – gan kāpumi kā 2017. gada Rīgas pašvaldības un 2018. gada Saeimas vēlēšanas, gan kritumi kā 2019. gada Eiropas Parlamenta un 2022. gada Saeimas vēlēšanas.

 

JKP turpina aktīvi darboties opozīcijā, lai atgūtu vēlētāju uzticību un atgrieztos Saeimā un valdībā jau tuvāko gadu laikā. JKP ir partija ar skaidri definētām vērtībām un profesionāļu komandu, kura vēlas redzēt Latviju vēl veiksmīgāku un labāku.

 

JKP valdes priekšsēdētājs G.Eglītis: “Vislielākais paldies Jānim Bordānam, kurš izveidoja jaunu, tiesiskuma-vērtībās-balstītu politisku piedāvājumu un ieveda Latvijas politikā daudzus pragmatiski un saimnieciski domājošus valsts patriotus. Ar Jutas Strīķes pievienošanos JKP ieguvām tautā cienītu un mīlētu līderi.  Paldies katram biedram, atbalstītājam, ikvienam, kurš mums ir noticējis, pārdzīvojis par mums un līdzdarbojies 10 gadu garumā! Grūtības norūda: turpinām darboties opozīcijā un esam uz palikšanu Latvijas politikā – nāc, pievienojies!”