Pāriet uz galveno saturu

JKP Rīgas domes frakcija saņēmusi negatīvu Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta atbildi uz JKP lūgumu iekļaut nākamajā Pilsētas attīstības komitejas sēdē jautājumus, kas nodrošinātu azartspēļu aizliegšanu Rīgas teritorijā.
Juris Jurašs: “Rīgas Domes valdošā koalīcija, Ušakovs un Tolstojs spēs izdomāt miljons iemeslus, lai nevirzītu uz balsošanu manu ierosinājumu aizliegt azartspēles visā Rīgas teritorijā, ieskaitot mikrorajonus. Valdošā koalīcijas vēlas “pirms vēstulē norādīto jautājumu iekļaušanas izskatīšanai Komitejas sēdē, nepieciešams sagatavot konkrētā ierosinājuma detalizētu izvērtējumu un izstrādāt priekšlikumu tiesiskā regulējuma redakcijai, kas turpmāk būtu iestrādājams teritorijas plānojuma pilnveidotajā redakcijā!” Kā man saka zinātāji šāda izvērtēšana var ievilkties pat vairākus gadus. Tikmēr simtu un tūkstošu dzīves tiks izpostītas. Dalies ar šo ziņu un prasi atbildību Nilam Ušakovam, Andrim Amerikam, Maksimam Tolstojam, mācītājam Baštikam u.c. Rīgas domes deputātiem! Es neapstāšos un ja azartspēļu zāļu aizliegumu bremzēs “Saskaņa”, ar jūsu palīdzību tas tiks panākts visas valsts līmenī!”
[pdf-embedder url=”https://konservativie.lv/wp-content/uploads/2018/05/DA-18-831-dv.pdf”]

Nav komentāru

  • Jänis saka:

    Pie azartspëlëm bütu jäpieskaita arï bukmeikeru kantorïši. Trešdaľai Latvijas sporta virslïgu komandu galvenie sponsori ir bukmeikeru kantori. Trešdaľai!!! Latvijas gada sporta balvas kandidäti reklamë totalizatoru iestädes. Diezin vai šädi var veicinät bërnu un jauniešu atturëšanu no šïs sërgas?

Atstāj atbildi