Pāriet uz galveno saturu

Par Jaunās konservatīvās partijas (JKP) biedru kļuvis satiksmes jomas eksperts Tālis Linkaits, kurš šā gada rudenī startēs Saeimas vēlēšanās. Linkaita atbildība būs satiksmes nozares jautājumi.

“Pēdējos gados Latvija aizvien vairāk atpaliek no saviem kaimiņiem, turklāt, ne tikai attīstībā, bet arī domāšanā. Daudzi valstiski svarīgi jautājumi tiek sashēmoti vai nomuļļāti, tāpēc ikvienam saprātīgi domājošam cilvēkam ir skaidrs, ka Latvijai ir nepieciešams restarts!”, uzsver T. Linkaits.

“Es izvēlējos pievienoties JKP, jo partijas darbība Rīgas opozīcijā parāda, ka tādus cilvēkus nav iespējams ne apmānīt, ne uzpirkt, ne aizrunāt. Skaidri redzu, ka JKP ar katru brīdi kļūst par arvien spēcīgāku komandu, kura spēj un vēlas veikt nopietnas pārmaiņas Latvijā.”

Tālis Linkaitis ilgstoši darbojies kā satiksmes jomas eksperts Latvijā, kā arī ir Baltijas jūras telpiskās plānošanas iniciatīvas VASAB sekretariāta vadītājs.

Jau ziņots, ka JKP turpina augt un biedru skaits strauji tuvojas 1000 cilvēkiem. JKP nesen pievienojušies Eiropas Komisijas (EK) Jaunuzņēmumu un inovāciju daļas vadītājs un EK “fintech” darba grupas vadītājs Pēteris Zilgalvis, biedrības “Ar pasaules pieredzi Latvijā” līdzdibinātājs un Baltijas – Amerikas Brīvības fonda absolventu biedrības prezidents Reinis Znotiņš, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Mazo un vidējo uzņēmumu padomes locekle Tatjana Bernharde, SIA “Luminor Līzings” valdes priekšsēdētājs un Latvijas skautu un gaidu fonda valdes priekšsēdētājs Ivars Šmits  u.c.

JKP valdes priekšsēdētājs Jānis Bordāns: “Es ticu, ka Latvijā ir daudz gudru un aktīvu cilvēku, kuru profesionālā pieredze un zināšanas var būt valstij noderīgas. Vairums JKP biedru ir katrs savas jomas profesionāļi un cilvēki ar savu profesionālo viedokli. Tāpēc aicinu – ja Tev šķiet, ka Tavas zināšanas un varēšana var palīdzēt valstij, pievienojies mums! Latvijā ir liels nabadzīgu cilvēku skaits, ekonomiskā emigrācija rada augošas ekonomiskās un sociālās problēmas valstī, tostarp raugoties arī no uzņēmējdarbības attīstības un nacionālās kultūras patēriņa viedokļa. Tāpēc, ja esi gatavs griezt vēstures ratu kopā par mums, lai saviem bērniem un bērnu bērniem mantojumā varētu atstāt sakārtotu valsti, pievienojies!” https://konservativie.lv/pievienojies/

Atstāj atbildi