Pāriet uz galveno saturu

Jauno konservatīvo frakcijas vadītāja Juta Strīķe uzaicinājusi CVK vadītāju Kristīni Bērziņu un PMLP pārstāvjus uz Jauno konservatīvo frakciju šo ceturtdien, 16.maijā plkst. 15.00. Īsi pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām pieaudzis sūdzību skaits par informācijas pieejamību par Eiropas Parlamenta vēlēšanām. 10 dienas līdz vēlēšanām dažādās Latvijas vietās iedzīvotāji joprojām nav saņēmuši informāciju par vēlēšanām, vēlēšanu iecirkņiem un norisi. Tādēļ frakcijā nolemts aicināt K.Bērziņu sniegt skaidrojumu par radušos situāciju un steidzami rast risinājumu.

Iedzīvotāji sūdzas gan CVK, gan mūsu deputātiem. Būtiska iedzīvotāju daļa informatīvo vēstuli uztver kā aicinājumu piedalīties vēlēšanās. Esošā situācija, kad amatpersonas nespēj uzņemties atbildību un rast risinājumus veiksmīgai Eiropas Parlamenta vēlēšanu organizēšanai.

Mediji iepriekš jau ziņojuši par to, ka PMLP izsludinātajā iepirkumā par vēlēšanu paziņojumu nosūtīšanu uzvarējusi SIA Reller. Uzvarējušais uzņēmums nav spējis izpildīt uzdevumu. Vienlaicīgi Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes pārstāvis Ģirts Pommers un CVK vadītāja Kristīne Bērziņa nerisina problēmu un meklē aizbildinājumus.

Juta Strīķe: “Vēlēšanas notiks nākamās nedēļas nogalē un nekas netiek darīts. Man rodas jautājums – vai problēmai ir risinājums?”

Foto: Ernests Dinka / Saeima

Atstāj atbildi