Pāriet uz galveno saturu

Privatizācijas process jau sen ir beidzies, bet pārējās funkcijas var deleģēt citām valsts institūcijām, tāpēc valsts AS Privatizācijas aģentūras (PA) nosaukuma maiņa ir nevajadzīga līdzekļu izšķērdēšana, uzskata Jaunie konservatīvie.

Jaunie konservatīvie iestājas par efektīvu un kompaktu valsts pārvaldi, kas paredz samazināt neadekvāti augstos atalgojumus un administratīvās izmaksas. Paslepus pārtopot par AS “Publisko aktīvu pārvaldītājs “Possessor””, institūcija turpina dāsni atalgot savus darbiniekus, turklāt tās valdes priekšsēdētājs Vladimirs Loginovs iegājies Latvijas vēsturē ar izcili neveiksmīgo Liepājas metalurga pārdošanas procesu.

13. Saeimas Jauno konservatīvo frakcijas deputāts Krišjānis Feldmans: “Šādas manipulācijas gatavošana ir tikusi ilgstošu slēpta gan no deputātiem, gan ministriem. Es ne mirkli nešaubos, ka tas ir mēģinājums izvairīties no JKP vēlmes šo veidojumu likvidēt. Protams, neadekvāti augsti atalgotās darba vietas ir iemesls, kāpēc līdz šim PA atlikušās funkcijas nav izdevies nodot citām organizācijām. Piemēram, PA vadītājs Vladimirs Loginovs savā amatā saņem ap 9000 eiro mēnesī. Papildus PA pārvalda 51% Lattelecom kapitāla daļas, kas kā zināms, turpina nodarboties ar kremļa propagandas izplatīšanu Latvijā.”

Atstāj atbildi