Pāriet uz galveno saturu

Jaunie konservatīvie uzskata, ka atbildīgos valsts amatos nevar būt cilvēki, kuri, pildot ministra amatus, zaudējuši pielaidi valsts noslēpumam, tāpēc šodien notikušajā Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadībā balsoja pret Ralfa Nemiro kandidatūru.

Kā norāda Saeimas Jauno konservatīvo frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Krišjānis Feldmans: “Mēs esam gandarīti, ka mums izdevās panākt to, ka no Ekonomikas ministrijai pakļautajām iestādēm tika atsaukts bēdīgi slavenais Pāvels Rebenoks, tomēr līdzīgiem standartiem būtu jābūt spēkā arī attiecībā uz Saeimu! Šīs komisijas vadība būtu jāuztic partijai KPV, tāpēc izvirzījām šīs partijas pārstāvi Janīnu Kursīti.”

“Mēs esam konsekventi pauduši savu pozīciju, ka atbildīgos amatos nevar būt cilvēki, kuri pildot ministra amatu, zaudējuši pielaidi valsts noslēpumam un ari uzticību mūsu sabiedroto acīs. Šāds cilvēks varēs strādāt tikai ar pusspēku un tas apgrūtinās atgūšanos no krīzes mums visiem.”, piebilst K.Feldmans.

Jaunie konservatīvie vēl joprojām uzskata, ka Valsts kancelejai nekavējoties būtu jāizsludina konkurss uz Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra amata vietu, ko ieņemtu pieredzējis un godprātīgs profesionālis ar krīzes vadības pieredzi. Mēs uzskatām, ka jebkāda vilcināšanās un turēšanās pie ieņemtajiem krēsliem tikai pasliktinās Latvijas ekonomisko situāciju un liegs tai laicīgi atgūties.