Pāriet uz galveno saturu

Jaunās konservatīvās partijas Limbažu nodaļa ir iesniegusi deputātu kandidātu sarakstu Limbažu novadā, un saraksta līderis būs nodaļas vadītājs Māris Beļaunieks. Sarakstā ir 18 deputātu kandidāti, tostarp uzņēmēji un nozaru speciālisti, kā arī esošie domes deputāti.  

Saraksta līderis Māris Beļaunieks: “Latvija nav tikai Rīga, un arī reģioni ir pelnījuši attīstīties. Limbažu novads ir būtiski pieaudzis, un tas dod pamatu straujākai izaugsmei. Es ticu, ka mūsu pašvaldība var būt tikpat attīstīta kā citas pašvaldības attīstītajās Eiropas valstīs un vajag tikai strādāt pie tā. Mēs ar saviem darbiem jau esam apliecinājuši, ka spējam būt atbildīgi, godīgi un profesionāli. Mūsu komanda pierādīs, ka spējam vadīt novadu un to padarīt turīgu, ģimenēm draudzīgu, veselīgu un uzņēmējiem vilinošu.

Jaunās konservatīvās partijas vēlēšanu programmā definēti četras prioritārie virzieni – 1. Izglītota, radoša un aktīva sabiedrība, 2. Attīstīta uzņēmējdarbības vide, 3. Inovatīva un vieda novada attīstība, un 4. Droša un sakārtota vide ģimenēm draudzīgā novadā.