Pāriet uz galveno saturu

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisiju turpmāk vadīs Krišjānis Feldmans, piektdien, 4.jūnijā, sēdē lēma komisijas deputāti.

„Viena no Tautsaimniecības komisijas prioritātēm būs ostu reformas pabeigšana, lai nodrošinātu ostu pārvaldību atbilstoši valsts kapitālsabiedrību korporatīvās pārvaldības vadlīnijām. Tāpat komisija pievērsīsies tautsaimniecības attīstības jautājumiem, piemēram, kredītresursu pieejamības, investīciju piesaistes,  eksportspējas veicināšanas un tehnoloģiskās attīstības jautājumiem. Īpaši tuva man ir lauksaimniecības joma, tāpēc komisija neaizmirsīs par mazo un vidējo lauksaimnieku konkurētspējas celšanas jautājumiem,” uzsvēra K.Feldmans.

Par komisijas priekšsēdētāja biedru deputāti šodien ievēlēja līdzšinējo komisijas priekšsēdētāju Ralfu Nemiro, bet komisijas sekretārs arī turpmāk būs deputāts Ivars Zariņš.

Tautsaimniecības komisija strādā ar uzņēmējdarbību, lauksaimniecību, vidi un reģionālo politiku saistītiem likumprojektiem. Komisijas pārziņā ir arī enerģētikas sektors, būvniecība, satiksme un transports, kā arī reģionālā ekonomiskā politika.

Saeimas komisijas strādā noteiktā likumdošanas jomā, uzrauga izpildvaras darbību, kā arī veic citus komisijas darba specifikai atbilstošus uzdevumus. Saeimas komisijas sagatavo izskatīšanai lietas, kas tiek apspriestas Saeimas sēdēs. Pamatojoties uz Saeimas lēmumiem, komisijas izskata likumprojektus, priekšlikumus un iesniegumus.